Redari u jednoj od akcija…

Naši vrijedni redari ne samo da brinu o vašem zdravlju i provođenju epidemioloških mjera, već brinu i o tome da naša crkva bude adekvatno uređena za nastupajuće blagdane. Ponosni smo na spremnost i požrtvovanost nekolicine župljana koji su se spremno odazvali i priključili ovoj akciji redara. Zahvalni smo našem župljaninu koji je darivao nordijsku jelku da bi nam prostor u crkvi bio oku ugodan. Isto tako zahvaljujemo dečkima koji su spremno pješice donijeli tu istu jelku u našu crkvu. Uz pjesmu, druženje i smijeh ništa nije problem, pa su tako nastale i ove jedinstvene jaslice u našoj crkvi. Nije što su naše, ali su zaista najljepše. Unatoč malobrojnim kritikama na račun redara, oni i dalje spremno obavljaju svoju dužnost, kao i sve ostale obveze i radove koje čine izvan svetih misa, a sve na dobrobit ove naše župe. Ujedno se zahvaljuju svima na svakom osmjehu, riječima podrške i molitvama.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.