Župne obavijesti: 14. nedjelja kroz godinu

14. NEDJELJA KROZ GODINU

8. srpnja 2018.

1. Danas slavimo četrnaestu nedjelju kroz godinu. Nakon svetih misa prikupljamo novčane priloge za obnovu Kuće susreta Tabor u Samoboru.

2. Sutra slavimo spomendan bl. Marije Petković, utemeljiteljice Družbe Kćeri Milosrđa koje djeluju i u našoj župi. Svečanije ćemo proslaviti našu blaženicu pod večernjom svetom misom kada će sudjelovati i djeca iz vrtića kojeg vode časne sestre. Pobožnost na čast bl. Mariji Petković bit će u 18:15.

3. U subotu slavimo sv. Franju Solanskoga, zaštitnika misija i misionara. Tom prigodom ćemo sljedeće nedjelje, kada slavimo petnaestu nedjelju kroz godinu, u organizaciji naše župne misijske skupine, nakon svetih misa prikazati kratki film o misiji Kivumu u Ruandi gdje djeluje fra Ivica Perić te svojim novčanim prilogom pomoći našem hrvatskom misionaru u toj afričkoj misiji. Fra Ivica je naslijedio u misiji ubijenog fra Vjeku Ćurića.

4. Molimo sve vas koji još nemate župnu knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.

5. Kupujte i čitajte vjerski tisak.