Dobrotvorni koncert za Ukrajinu

U četvrtak, 26. svibnja 2022. godine u našoj župi održan je dobrotvorni koncert za pomoć prognanima iz Ukrajine, čiji su idejni začetnici i organizatori Tatjana Šargač i Danijel Janc.  Nakon uvodne riječi našeg župnika, molitvu Oče naš na ukrajinskom jeziku zajedno sa prognanim Ukrajincima otpjevao je grkokatolički župnik vlč. Ljubomir Sturko. Koncert je vodila Tatjana Šargač, a na njemu su sudjelovali: Vanessa Mioč, Dario Bezik, fra Miroslav Petrac, zbor Snaga Duha iz Našica, te dječji i večernji zbor naše župe. Posebne emocije izazvao je nastup prognane ukrajinske djece, te pjesma Molitva za mir u Ukrajini koju je na ukrajinskom jeziku otpjevala Hana. Zahvaljujemo se svima koji ste svojim prilozima pomogli ovu akciju, jer sav prikupljeni prilog darovan je prognanim Ukrajincima.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.