Akcije volontera Caritasa naše župe

Kroz vrijeme adventa u našoj župi organizirali smo razne akcije za one u potrebi. Tako smo sakupljali hranu i higijenske potrepštine, novčane priloge za potrebe obitelji naše župe, Nadbiskupijskog caritasa, Nacionalnog caritasa, Centra za majku i dijete, Prihvatilišta za beskućnike, Doma za psihički bolesne starije osobe. Za Pučku kuhinju u Osijeku organizirana je posebna akcija, osim sada već tradicionalnog prikupljanja hrane i higijenskih potrepština, korisnike smo razveselili darovima naših župljana: domaćim kolačima. Radost i iskren osmijeh nagrada su svima koji su sudjelovali u izradi i dijeljenju kolača, a svima neka nam najveći poklon bude maleno djetešce koje će nam se roditi. Bogu hvala na dobrim ljudima, a posebice smo ponosni na naše župljane koji se uvijek rado odazovu našim akcijama.

“Što god učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste” (Mt 25,45)