Župne obavijesti: 7. vazmena nedjelja

  • Danas slavimo sedmu vazmenu nedjelju. Prva je nedjelja u mjesecu kada se svojim molitvama i novčanim prilozima sjećamo naših sjemeništa te molimo za duhovna zvanja. Gosti naše župe članovi su Hrvatskoga pjevačkog društva „Graničar“ iz Nove Gradiške koji će pjevati pod svetom misom u 11:00 sati.
  • Sutra je biblijski sat nakon večernje svete mise.
  • U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom u 18:15 sati.
  • U četvrtak je klanjanje pred Presvetim nakon večernje svete mise.
  • U subotu je naše župno hodočašće Majci Milosti na Trsat. Zainteresirani neka se jave u župni ured. Cijena puta je 170 kn, a polazak će biti u 4:00 sata. U zagrebačkoj katedrali bit će u 10 sati prezbitersko ređenje gdje će kardinal Josip Bozanić među ostalima zarediti i dvojicu iz naše Hrvatske franjevačke provincije sv. Ćirila i Metoda, fra Josipa Ivkića iz Slavonskoga Šamca i fra Andrea Matanovića iz Zagreba. U Đakovu će biti Seminar za animatore i suradnike župnih karitativnih skupina.
  • Sljedeće nedjelje slavimo Nedjelju Pedesetnice – Duhove. Završetak je vazmenog ciklusa crkvene ili liturgijske godine. Nakon svetih misa sakupljat ćemo novčane priloge za obnovu Kuće susreta Tabor u Samoboru. Susret Mjesnoga bratstva OFS-a bit će u 16:30 sati.
  • Molimo sve vas koji još nemate župnu obiteljsku knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.
  • Kupujte i čitajte vjerski tisak.