Župne obavijesti: 4. nedjelja došašća

4. NEDJELJA DOŠAŠĆA

23. prosinca 2018.

1. Danas slavimo 4. nedjelju došašća.

2. Sutra je Badnjak. Misa zornica je u 6 sati. Župni ured će biti otvoren od 8:30 do 10:00 sati.  Izviđači donijeti Betlehemsko svjetlo na misi u 20.00 sati. Večernja sveta misa u 20:00 sati je tzv. dječja polnoćka. Pola sata prije djeca će imati kratku božićnu predstavu. Redovita polnoćka je u 24:00 sata.

3. U utorak je Božić kada slavimo rođenje našega Spasitelja, Isusa Krista. Svete mise su u 7:00, 9:00, 11:00 i 18:30 sati.

4. U srijedu slavimo sv. Stjepana Prvomučenika. Svete mise su po nedjeljnom rasporedu, a u 14:00 sati započinjemo s blagoslovom obitelji. Na oglasnoj ploči imate raspored blagoslova obitelji. U vrijeme blagoslova od četvrtka do subote župni ured je otvoren od 16:00 do 18:00 sati.

5. Sljedeće nedjelje slavimo Svetu Obitelj. Crkveni je god u našoj Župi. Svetu misu u 11 sati predvodit će fra Dragan Grizelj, župni vikar iz Iloka.

6. Zahvaljujemo svima vama koji ste sudjelovali u pomoći potrebitima u našoj Župi kao i u akcijama Caritasa. Podsjećamo one koji su kumovi djece u Beninu da uplate svoj dar.

7. Molimo sve vas koji ste doselili u našu župu, koji ste promijenili adresu stanovanja, kao i sve vas koji do sada niste primali blagoslov obitelji, a želite ga primiti, da se javite u župni ured. Također molimo i sve vas koji još nemate župnu knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.

8. U sakristiji i župnom uredu možete kupiti kalendare za sljedeću godinu. Kupujte i čitajte vjerski tisak.