Župne obavijesti: 5. korizmena nedjelja

  • Slavimo petu korizmenu nedjelju. Na izlazu iz crkve možete kupiti svijeće čime pomažemo radu obiteljskih centara u našoj Nadbiskupiji.
  • Prikupljanje prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština za potrebite naše Župe je do Cvjetnice. Caritas naše Nadbiskupije nastavlja s projektom „Dječja košarica – Uskrs 2021.“ kao i projektom „Blaženije je davati nego primati“ čime svojim novčanim prilozima te hranom, higijenskim i dječjim potrepštinama pomažemo Caritasov Centar za majku i dijete, Pučku kuhinju i Centar za beskućnike u Osijeku. Svoje darove možete donijeti u župni ured.
  • Sutra je ispovijed bolesnika i starijih osoba po kućama koji ne mogu doći u crkvu od 9:00 sati, a koji su prijavljeni u župnom uredu. Potrebno je pridržavati se mjera kako nam nalaže Stožer civilne zaštite. Za ostale, redovito ispovijedamo prije svetih misa u župnom uredu. U vazmenom trodnevlju nećemo ispovijedati.
  • Utorkom je pobožnost 13 utoraka na čast sv. Antunu Padovanskom. Zbog epidemioloških razloga molimo na početku večernje svete mise molitvu sv. Antunu nakon čega slijedi sveta misa.
  • Pobožnost križnoga puta u našoj župnoj crkvi u korizmi je srijedom i petkom u 15:00 sati.
  • U četvrtak slavimo Navještenje Gospodinovo – Blagovijest. Svete mise su u 7:30 i 18:30 sati.
  • Sljedeće nedjelje slavimo Cvjetnicu. Svete mise su prema izvanrednom rasporedu. Caritasove kutijice koje ste uzeli na početku korizme, kao i svoje novčane darove za Caritas, možete donijeti na Cvjetnicu te će taj dar biti namijenjen za potrebite.
  • Ispovijed za studente bit će u Konkatedrali 30. ožujka u 20:00 sati.
  • Molimo sve vas koji još nemate župnu obiteljsku knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.
  • Kupujte i čitajte katolički vjerski tisak.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.