Župne obavijesti: 3. korizmena nedjelja

  • Slavimo treću korizmenu nedjelju. Završava Tjedan solidarnosti s Crkvom u Bosni i Hercegovini. Nakon svetih misa skupljamo  novčane priloge za našu braću i sestre u susjednoj domovini s kojima želimo biti materijalno, molitveno i duhovno povezani.
  • Pobožnost križnoga puta u našoj župnoj crkvi u korizmi je srijedom i petkom u 15:00 sati.
  • Sljedeće nedjelje slavimo četvrtu korizmenu nedjelju. Molit ćemo za duhovna zvanja i prikupljati novčane priloge za sjemeništa nakon svetih misa.
  • Prikupljanje prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština za potrebite naše Župe bit će između četvrte korizmene nedjelje i Cvjetnice. Caritas naše Nadbiskupije nastavlja s projektom „Dječja košarica – Uskrs 2021.“ kao i projektom „Blaženije je davati nego primati“ čime svojim novčanim prilozima te hranom, higijenskim i dječjim potrepštinama pomažemo Caritasov Centar za majku i dijete, Pučku kuhinju i Centar za beskućnike u Osijeku. Svoje darove možete donijeti u župni ured.
  • Ispovijed bolesnika i starijih osoba po kućama koji ne mogu doći u crkvu bit će 22. ožujka od 9:00 sati. Potrebno je prijaviti ih u župnom uredu. Za ostale redovito ispovijedamo prije svetih misa u župnom uredu.
  • Molimo sve vas koji još nemate župnu obiteljsku knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.
  • Kupujte i čitajte katolički vjerski tisak.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.