Župne obavijesti: 2. korizmena nedjelja

  • Slavimo drugu korizmenu nedjelju. Zahvaljujemo svima koji ste primili blagoslov obitelji i novčano nas darivali uz poštivanje mjera kako nam nalaže Stožer civilne zaštite. Blagoslov je primilo 432 obitelji.
  • Sutra započinje Tjedan solidarnosti s Crkvom u Bosni i Hercegovini.
  • Pobožnost križnoga puta u našoj župnoj crkvi u korizmi je srijedom i petkom u 15:00 sati.
  • U subotu pod večernjom svetom misom molimo za duhovna zvanja.
  • Sljedeće nedjelje slavimo treću korizmenu nedjelju kada i završava Tjedan solidarnosti s Crkvom u Bosni i Hercegovini. Nakon svetih misa skupljat ćemo novčane priloge za našu braću i sestre s kojima želimo biti materijalno, molitveno i duhovno povezani. Svoje novčane priloge možete donijeti ovaj tjedan i u župni ured u uredovno vrijeme.
  • Molitvu za duhovna zvanja i prikupljanje novčanih priloga za sjemeništa imat ćemo četvrte korizmene nedjelje, 14. ožujka ove godine.
  • Prikupljanje prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština za potrebite naše Župe bit će u razdoblju između četvrte korizmene nedjelje i Cvjetnice.
  • Molimo sve vas koji još nemate župnu obiteljsku knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.
  • Kupujte i čitajte katolički vjerski tisak.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.