Župne obavijesti: 30. nedjelja kroz godinu

  • Danas slavimo tridesetu nedjelju kroz godinu. Bogu smo zahvalni za svakoga tko je na bilo koji način sudjelovao tijekom izvanrednoga misijskog mjeseca listopada za pomoć misija i misionara diljem svijeta. Svoje novčane priloge za potrebe misija možete još danas dati u škrabicu ispred oltara.
  • Sutra je biblijski sat nakon večernje svete mise, a u Vikarijatu je biblijska tribina koju vodi prof. dr. Ivica Čatić s početkom u 19:30 sati.
  • U utorak je nakon večernje svete mise sastanak volontera Caritasa naše Župe.
  • U srijedu nećemo uredovati u župnom uredu prije podne.
  • U četvrtak će nakon večernje svete mise svoj susret imati članovi udruge Sv. Vinko Paulski.
  • U petak slavimo zapovijedani blagdan Svi sveti. Svete mise su u 7:00, 9:00, 11:00 i 18:30 sati. U 18:00 sati bit će pobožnost na čast Srcu Isusovom budući da je prvi petak u mjesecu.
  • U subotu slavimo Dušni dan. Svete mise su u 7:30 i 18:30 sati. Nakon večernje svete mise bit će klanjanje pred Presvetim kada molimo za duhovna zvanja, budući da je prva subota u mjesecu.
  • Sljedeće nedjelje slavimo trideset i prvu nedjelju kroz godinu. Prva je nedjelja u mjesecu kada ćemo se svojim molitvama i novčanim prilozima sjećati naših odgojnih ustanova, sjemeništa, te moliti za duhovna zvanja. Pod jutarnjom svetom misom molit ćemo za dobročinitelje ove naše crkve i samostana. Na večernjoj svetoj misi sudjelovat će naš generalni vizitator fra Domagoj Runje koji je u ime generalnog ministra u vizitaciji našoj Hrvatskoj franjevačkoj provinciji sv. Ćirila i Metoda.
  • Zbog zastarjelosti i sve većih kvarova sistema grijanja naše crkve i samostana, započet ćemo s obnovom. Na prijedlog pojedinih članova naših župnih vijeća obraćamo se vama, poštovani župljani, da nam svojim novčanim prilozima pomognete. Zahvaljujemo se na vašoj dobroti.
  1. Kupujte i čitajte katolički tisak.