NAŠI MINISTRANTI NA KAMPU U JASTREBARSKOM

Od ponedjeljka do četvrtka (21-24.02.2022) naši ministranti Mirko, Marko, Mihael, Fran i Luka boravili su u franjevačkom samostanu u Jastrebarskom gdje su s ostalim ministrantima iz Provincije pobliže upoznali život u samostanu. Kroz ta četiri dana osim svakodnevnih svetih misa, molitve krunice i križnog puta, imali su športske igre, razne društvene igre i skečeve te su kroz molitvu i druženje pobliže upoznali ostale ministrante kao i fratre koji su brinuli o njima. Voditelj kampa bio je fra Tomislav Faletar koji je još uvijek u vrlo lijepom sjećanju brojnih župljana, a i on sam još uvijek pamti vrijeme provedeno u našoj župi. Osim njega bili su još fra Ivan Ivanković, fra Vinko Brković, fra Antonio Kirin, fra Ivica Janjić, i fra Ivica Berišić. Dojmovi su i više nego pozitivni, kažu da su se super osjećali u društvu fratara i svojih vršnjaka te da će se ponovno odazvati kada bude slijedeći kamp. Pohvalili su i dobru hranu, a “najdraže” im je bilo što su mobitele smjeli koristiti pola sata dnevno. Bogu zahvalni za naše ministrante i dalje molimo za njihovu ustrajnost te za nova duhovna zvanja. Ps: moramo pohvaliti da su i na kampu bili jako dobri i doličnog ponašanja te su na primjeren način bili predstavnici naše župe. Bravo dečki!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.