Župne obavijesti: 10. nedjelja kroz godinu

  • Slavimo desetu nedjelju kroz godinu. Ujedno je prva nedjelja u mjesecu kada svojim molitvama i novčanim prilozima pomažemo naša sjemeništa. Svoj novčani prilog za sjemeništa možete dati na izlazu iz crkve. Susret članova Mjesnoga bratstva OFS-a bit će u 16:30 sati.
  • Sutra neće biti biblijski sat nakon večernje mise.
  • U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu u 18:30 sati nakon čega slijedi sveta misa.
  • U srijedu je u 18:15 pobožnost na čast bl. Mariji od Propetoga Petković.
  • U četvrtak je nakon večernje svete mise klanjanje pred Presvetim. U Vikarijatu je tog dana, s početkom u 19:30 sati, „Socijalni četvrtak“ kojeg vodi mr. Igor Jakobfi.
  • U petak slavimo svetkovinu Presveto Srce Isusovo. Svete mise su u 7:30 i 18:30 sati. Na oglasnoj ploči imate plakat o proslavi svetkovine u Rezidenciji Družbe Isusove u Stepinčevoj ulici u Osijeku. Nakon večernje svete mise susret je naše župne molitvene zajednice.
  • U subotu slavimo Bezgrešno Srce Marijino. Svete mise su u 7:30 i 18:30 sati.
  • Sljedeće nedjelje slavimo jedanaestu nedjelju kroz godinu. U samostanskoj crkvi u Tvrđi slave sv. Antuna Padovanskog. Više o toj proslavi imate na oglasnoj ploči. U našoj župnoj crkvi svete mise bit će u 7:00, 9:00, 11:00 i 18:30 sati.
  • Prošlogodišnjim potresima teško su oštećeni naši samostani i crkve na Kaptolu u Zagrebu, Samoboru, Čuntiću, Karlovcu, Jastrebarskom, Klanjcu, Hrastovici i Petrinji. Zahvalni za vašu dosadašnju pomoć preporučamo se i nadalje vašoj dobroti i suosjećajnosti te vas pozivamo da svojim molitvama i novčanim prilozima pomognete obnovu crkvi i samostana u kojima mi franjevci djelujemo. Svoje novčane priloge možete dati u označenu škrabicu pri izlazu iz crkve ili donijeti u župni ured, a možete uzeti i prigodni letak koji se nalazi na stoliću za tisak.
  • Kupujte i čitajte katolički vjerski tisak.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.