Nadbiskupijski dan molitve i pokore za smirenje i prestanak pandemije, te za žrtve potresa 29. prosinca 2020.

U petak, 08. siječnja, na spomendan Gospe od Brze pomoći, u našoj župi molili smo za smirenje i prestanak pandemije, te za žrtve potresa koji je razorio dio Sisačko-moslavačke županije, a na poticaj našega nadbiskupa. Uz redovite mise u 7,30 i 18,30 sati, naši župljani bili su pozvani sudjelovati u pobožnosti molitve radosnih otajstava krunice s kraćim razmatranjem (služba Riječi sa sv. pričešću prisutnih vjernika) koju smo molili u 10,00 sati. U 12,00 sati nakon Anđeoskog pozdravljenja uslijedila je molitva otajstava svjetla krunice s kraćim razmatranjem (služba Riječi sa sv. pričešću prisutnih vjernika), a u 15,00 sati molitva krunice i zaziva Milosrđu Božjem s poticajnim uvodom (služba Riječi sa sv. pričešću prisutnih vjernika). U 17,00 sati bilo je euharistijsko klanjanje.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.