Za hladno vrijeme – SPREMNI

Dolaskom hladnijeg vremena neće više biti moguće pratiti svetu misu s prostora ispred crkve. Uz pomoć našeg dobročinitelja, priredili smo prostor donje crkve, kako bi župljani putem videoprojekcije mogli pratiti prijenos svete mise iz gornje crkve. Već ove nedjelje moći ćete se uvjeriti u kvalitetu slike videoprijenosa, dok s tonom imamo još nekih manjih poteškoća, pa se nadamo da nam nećete zamjeriti dok to ne riješimo. Neizmjerno smo zahvalni što i u našoj župi postoje ljudi koji su spremni sudjelovati i nesebično pomagati život župe. Nadamo se da će ovakav način praćenja mise zaživjeti kod naših župljana, te ćemo i ovim primjerom pokazati svoju poslušnost našem nadbiskupu u provođenju mjera koje nam je on uputio. I u donjem dijelu crkve pazimo na fizičku distancu, obvezu dezinfekcije ruku i preporuku nošenja maski. Molimo i dalje slušajte redare. Vidimo se nedjeljom!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.