Župne obavijesti: 18. nedjelja kroz godinu

  • Slavimo osamnaestu nedjelju kroz godinu. Prva je nedjelja u mjesecu kada se svojim molitvama i novčanim prilozima sjećamo naših sjemeništa te molimo za duhovna zvanja.
  • U srijedu je Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Sveta misa za Domovinu bit će u našoj župnoj crkvi u 18:30 sati.
  • U četvrtak slavimo Preobraženje Gospodinovo – Božje lice. Svete mise su u našoj župnoj crkvi u 7:30 i 18:30 sati.
  • Sljedeće nedjelje slavimo devetnaestu nedjelju kroz godinu.
  • Pozivamo vas da svojim novčanim prilozima pomognemo obnovu crkve i samostana na Kaptolu u Zagrebu koji su stradali prilikom razornog potresa. Svoje priloge možete dati u označenu škrabicu pri izlazu iz crkve ili u župnom uredu u uredovno vrijeme.
  • Od 1. kolovoza do 10. listopada ove godine u sjedište Nadbiskupijske zaklade „Dr. Nikola Dogan“ na adresu Caritasa Đakovačko-osječke nadbiskupije, mogu se dostaviti molbe za dobivanje novčane pomoći učenicima i studentima naše nadbiskupije. Sve informacije o uvjetima natječaja i potrebnoj dokumentaciji možete dobiti na www.caritas.djos.hr, od 1. kolovoza ove godine.
  • Molimo sve vas koji još nemate župnu obiteljsku knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured.
  • Kupujte i čitajte vjerski tisak.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.