Akcije volontera Caritasa naše župe

Kroz vrijeme adventa u našoj župi organizirali smo razne akcije za one u potrebi. Tako smo sakupljali hranu i higijenske potrepštine, novčane priloge za potrebe obitelji naše župe, Nadbiskupijskog caritasa, Nacionalnog caritasa, Centra za majku i dijete, Prihvatilišta za beskućnike, Doma za psihički bolesne starije osobe. Za Pučku kuhinju u Osijeku organizirana je posebna akcija, osim sada već tradicionalnog prikupljanja hrane i higijenskih potrepština, korisnike smo razveselili darovima naših župljana: domaćim kolačima. Radost i iskren osmijeh nagrada su svima koji su sudjelovali u izradi i dijeljenju kolača, a svima neka nam najveći poklon bude maleno djetešce koje će nam se roditi. Bogu hvala na dobrim ljudima, a posebice smo ponosni na naše župljane koji se uvijek rado odazovu našim akcijama.

“Što god učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste” (Mt 25,45)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.