Župne obavijesti: Krštenje Gospodinovo

  • Danas slavimo Krštenje Gospodinovo kada završava božićno vrijeme u liturgijskoj godini, a započinje vrijeme kroz godinu. Redoviti mjesečni susret Mjesnoga bratstva OFS-a je u 16:30 sati.
  • Sutra je u Vikarijatu biblijska tribina koju vodi prof. dr. Ivica Čatić s početkom u 19:30 sati.
  • U srijedu je nakon večernje svete mise susret članova Vojske Bezgrešne.
  • U četvrtak je nakon večernje svete mise klanjanje pred Presvetim. Članovi Udruge sv. Vinko ima svoj susret nakon klanjanja.
  • Od 18. do 25. siječnja Molitvena je osmina za jedinstvo kršćana.
  • Sljedeće nedjelje slavimo drugu nedjelju kroz godinu.
  • Ovih dana završili smo s blagoslovom obitelji u našoj Župi. Statistika blagoslova je sljedeća: prema popisu, za blagoslov imamo 2233 obitelji s 5759  članova što je prosjek 2,58 člana po obitelji. Prošle je godine bilo 2279 obitelji s 5860 članova što je bio prosjek 2,57 člana po obitelji. Primilo je blagoslov 1965 obitelji s 5079 članova, što je prosjek 2,58 člana po obitelji. Prema obiteljskim knjižicama imamo 2923 obitelji s 8236 članova, što je prosjek 2,81 član po obitelji. Zahvaljujemo svima koji ste primili blagoslov te za vaš dar.
  • Posljednje subote u siječnju obično su framaši u našoj župi slavili svoja obećanja u Frami. Ove godine neće biti takvog slavlja zbog raznih razloga pa će naše Mjesno bratstvo Frame biti u tzv. obnovi.  Pozivamo mlade koji bi htjeli živjeti svoju mladost na framaški način da dođu na susrete petkom u 20:00 sati u dvoranu pokraj donje kapele u našoj crkvi.
  • Molimo sve vas koji još nemate župnu obiteljsku knjižicu ili je potrebno upisati promjene u postojeće, da se javite u župni ured. Kupujte i čitajte katolički vjerski tisak.